![](/uploads/posts/66/tr_TR.jpg)
Özel Eren Fen ve Teknoloji Lisesi Bireysel Satranç Turnuvası
29 May 202419 Mayıs “Gençlik Haftası” nedeniyle; Türkiye Satranç Federasyonu Bitlis İl Temsilciliği ile birlikte düzenlediğimiz Özel Eren Fen ve Teknoloji Lisesi Bireysel Satranç Turnuvasına toplam 45 sporcu katılmıştır.
![](/uploads/posts/65/tr_TR.jpg)
Öğrenci Sempozyumu’na katıldık
29 May 2024Özel Eren Fen ve Teknoloji Lisesi olarak Hisar Eğitim Vakfı Özel Hisar Lisesinin düzenlediği “Düşünenlerin İzinden” Öğrenci Sempozyumu’na katıldık.